25/06/2010

Silkelen VogueVogue Türkiye'nin son iki sayıdaki kapak sıradanlığında katkısı olanlara Kore Vogue'un bu iç sayfa prodüksiyonuna bir göz atmalarını tavsiye ederim. Kim bilir kapak nasıldır değil mi? Elbette ki, çıkarken ne kadar heyecanlı olsak da bir Love ya da Dazed cesaretinde olamayacağını biliyorduk ama işi Hey Girl sıradanlığına da dönüştürmenin bir alemi yok. Koskoca Vogue'sun, heyecanlandır bi, bi şey yap.

4 comments:

Cerenicus said...

ben de aynı seyı dusunuyorummm bu kadar sıradanlık voguea yakısmıyor

http://cerengnc.blogspot.com/

Umut said...

Başarılı bir gözlem...Haklısın Dünya genelinde Vogue kapaklarına baktığımızda adeta birer tablo sanat eseri gibi çekimler var, ne fazla abartı ne fazla sadelik...Biran önce Türkiye kapaklarının da sıradanlıktan kurtulması dileğiyle...

iLkin said...

spot on!walla gecen bi forumda yazmistim da topa tutmuslar beni,hele leigh li kapak cokkk siradan,nihat odabasindan baska bisi beklerdm tabi kapak resmini secen ekipten de!

Koray Caner said...

Haziran kapağı benim de en mesafeli durduğum kapak. Nisan kapağı ise en iyisiydi sanırım.. Temmuz'a gelince, renkler tam benim rengim, ama o da çok cesaret gerektirmeyen bir iş, temiz.